Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Нові факти у справі Кирила Вишинського

Автор:

|

Червень 07, 2018

|

Рубрика:

Нові факти у справі Кирила Вишинського

Офіційний сат Служби безпеки України (СБУ) у четвер, 7 червня, повідомив про результати санкціонованого обшуку банківської скриньки заарештованого керівника київської філії російської медіа-структури «РИА Новости». Там знаходилися гроші (понад $200 тисяч), ймовірно пістолет «Браунінг 1906» та трудовий договір Кирила Вишинського з інформагенцією «Россия Сегодня» на керівництво представництвом в Україні.

Міжнародна інформаційна агенція (МІА) «Россия Сегодня» створена указом президента Росії Володимира Путіна у грудні 2013 року як «федеральне державне унітарне підприємство». Очолює його відомий кремлівський пропагандист Дмитро Кисельов.

Затриманому 15 травня у Києві Кирилові Вишинському інкримінують державну зраду і проведення підривної інформаційної діяльності проти України. Він має громадянство України й Росії, але заявляє про відмову від українського. За даними СБУ, заарештований журналіст за завданням Москви готував інформаційні матеріали, маючи на меті виправдання анексії Росією Криму та підтримку так званих «ДНР» і «ЛНР». Як твердять, він щомісяця отримував з Росії через Сербію 53 тисячі євро (майже $63 тисячі).

17 травня Херсонський міський суд заарештував Кирила Вишинського до 13 липня без права застави.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply