Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Нові докази у справі Смоленської катастрофи

Автор:

|

Квітень 03, 2017

|

Рубрика:

Нові докази у справі Смоленської катастрофи

У понеділок, 3 квітня, Польська прокуратура висунула нові звинувачення російським диспетчерам, які були причетні до польоту президентського літака Ту-154, що розбився 10 квітня 2010 року. При цьому робиться наголос на «нових доказах».

Зокрема, у справі фігурує третя особа, що в момент катастрофи перебувала у аеронавігаційній вежі. «Докази, вже зібрані і знову отримані в ході розслідування, дозволили прокурорам сформулювати нові звинувачення проти авіадиспетчерів, громадян Російської Федерації, а також третьої особи, яка займається управлінням повітряним рухом», – заявив заступник генерального прокурора Польщі Марек Пасіонек. Він додав, що ці люди навмисне спровокували катастрофу.

У Кремлі, зрозуміло, не погодилися з такими висновками, про що сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. Він нагадав – розслідуванням займаються російські слідчі органи і обставини трагедії вже досить відомі.

Своєю чергою з цього приводу висловився і міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський. Він заявив: «Після семи років і відсутності співпраці з нами з російського боку, мабуть, саме час висунути російській стороні тверді звинувачення у відсутності співпраці, а може навіть і в співучасті у цій катастрофі. Це польська державна позиція, аби врешті, після стількох років, висунути тверді звинувачення».

Нагадаємо, у цій катастрофі загинули 96 осіб, серед яких тодішній президент Польщі Лех Качинський з дружиною, депутати Сейму і Сенату, інші високопосадовці та громадські діячі. 4 лютого 2016 року в країні відновили розслідування Смоленської катастрофи і виявили фальсифікації із даними «чорних скриньок» та приховування багатьох документів у цій справі. Росія наполягає, що аварія сталася через нещасний випадок.

Світлина з сайту «Wiadomosci».

About Author

news

 • Петя Симоненко

  Под Смоленском самолёт потерпел крушение, потому что поляки решили садиться в сильный туман..!
  Литвиненко в Англии погиб, потому что в чай вместо сахара засыпал плутоний…!
  Немцов сам виноват в гибели, так как под стенами Кремля, на глазах у Путина, прогуливался без охраны…!
  Бандера в Мюнхене простыл и при выполнения ингаляции лазолван перепутал с синильной кислотой…!
  Кацапоиды, естественно, НИ ПРИЧЁМ !!!