Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Нове вогнище війни на півночі Сирії

Автор:

|

Січень 19, 2018

|

Рубрика:

Нове вогнище війни на півночі Сирії

Турецька армія 19 січня почала масований обстріл курдських сіл у прикордонному сирійському регіоні Афрін. За даними курдського угрупування YPG у декількох населених пунктах розірвалося близько семи десятків снарядів. За повідомленням турецької агенції «Анадолу», впродовж дня вже було завдано не менше десяти ударів, як пише видання, «по об’єктах терористів».

Міністр національної оборони Туреччини Нуреттін Джаніклі в ефірі телекомпанії AHaber заявив, що тим самим почався наступ на YPG, про який було заявлено кілька днів тому. При цьому, за його словами, турецькі військові ще не перетнули кордон. Анкара погоджує свої дії в Сирії з Москвою, додав турецький міністр.

Напередодні ввечері Державний департамент США закликав владу Туреччини не здійснювати бойових дій проти курдів у розташованому в провінції Алеппо районі Афрін. Анкара повинна, як і раніше, концентруватися на боротьбі проти терористичного угрупування «Ісламська держава», заявила офіційний представник американського зовнішньополітичного відомства Хізер Нойерт.

Світлина турецької агенції «Анадолу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply