Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Нова загроза державній безпеці України

Автор:

|

Серпень 15, 2018

|

Рубрика:

Нова загроза державній безпеці України

Її назвав у середу, 15 серпня, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. Виступаючи на тактико-спеціальних навчаннях у Чернігівській області, він заявив: «Масовий притік нелегальних мігрантів є критичним».

Це збільшення чисельності нелегальних мігрантів стає серйозною загрозою для державної безпеки країни. Як повідомив Сергій Яровий, лише протягом 2 тижнів на території України було виявлено 1167 нелегальних мігрантів. Більшість з них буде депортовано.

Директор департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби (ДМС) Наталія Науменко вважає, що надії на зменшення нелегальної міграції немає. Вона розповіла, що керівництво ДМС розробляє план надзвичайних дій на випадок масового припливу нелегальних мігрантів. Перший заступник голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк поінформував, що лише за минулу добу на державному кордоні затримали 2 організовані групи нелегалів. Він також повідомив, що Росія порушує міжнародні договори про реадмісію, не приймаючи нелегальних мігрантів, що прибувають з її території.

Світлина: заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply