Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Нова ядерна боєголовка для стримування Росії

Автор:

|

Січень 10, 2018

|

Рубрика:

Нова ядерна боєголовка для стримування Росії

ЇЇ розроблять у США з метою модифікації ракет морського базування Trident D5. А загалом адміністрація Дональда Трампа планує пом’якшити обмеження щодо застосування ядерної зброї. Про це у середу, 10 січня, повідомляє лондонська газета The Guardian з посиланням на Джоуні Вулфстала, який працював радником з контролю над озброєннями і нерозповсюдженням ядерної зброї попереднього президента США Барака Обами.

Необхідність заміни боєголовок має доволі логічне пояснення. Як прогнозують фахівці, у будь-якому конфлікті з Росією на східному фланзі НАТО Москва ще на ранньому етапі застосує тактичну ядерну зброю, щоб компенсувати свою відносну слабкість у звичайних видах озброєнь. За припущенням Пентагона, Кремль зважиться на такий крок, розраховуючи, що США не захочуть застосовувати свої нинішні потужні ядерні арсенали й у підсумку підуть на поступки. Саме тому, за словами Джоуні Вулфстала, США планують модифікувати ракети морського базування Trident D5 і оснастити їх новими ядерними боєголовками малої потужності.

Газета The Guardian відзначає, що нова доктрина США в сфері ядерної зброї значно агресивніша, ніж позиція, якої дотримувалася адміністрація Барака Обами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply