Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Нова українська зброя на пострах ворогам

Автор:

|

Липень 26, 2017

|

Рубрика:

Нова українська зброя на пострах ворогам

26 липня агенція УНІАН повідомила, що на Гончарівському полігоні (Чернігівська область) здійснено випробування нового військового озброєння та техніки. Бійці стріляли з кулеметів, протитанкових гранатометів, снайперських гвинтівок та іншої зброї.

З військової техніки продемонстровано безпілотний авіаційний комплекс «Горлиця» та модернізований безпілотний бойовий транспортний засіб «Фантом-2», оснащений потужною ракетною зброєю. Присутній на випробовуваннях секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов так охарактеризував новий бойовий модуль: «Якщо його побачать наші вороги, вони здаватимуться, не чекаючи, доки він відкриє вогонь».

Військові мають найближчим часом одержати зразки нового озброєння. До слова, на фронті на сьогодні фактично відсутні термобаричні боєприпаси. А на цих випробовуваннях  було продемонстровано ефективне ураження цілей ручною термобаричною гранатою та реактивним піхотним вогнеметом.

Олександр Турчинов наголосив, що в умовах агресії дуже важливим є виробництва боєприпасів, зокрема, крупних калібрів. І повідомив: «Саме для цього передбачено додаткове фінансування, визначене змінами до бюджету поточного року».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply