Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Нова спроба тиску на Міхеіла Саакашвілі

Автор:

|

Вересень 02, 2017

|

Рубрика:

Нова спроба тиску на Міхеіла Саакашвілі

Колишній президент Грузії й очільник Одещини написав 2 вересня на своїй сторінці у мережі Facebook: «Сьогодні на світанку 8 представників МВС Авакова затримали мого брата Давида Саакашвілі, коли він виходив з дому в Києві й вивезли в невідомому напрямку. Він юрист, мав посвідку про проживання в Україні, мабуть, таким чином намагаються вплинути на мене, щоб я передумав повертатися. Ви дуже погано мене знаєте, це якраз ще більше зміцнює мою рішучість захищати Україну та українців від бариг і їх свавілля».

Як згодом повідомили офіційні особи, Давида Саакашвалі затримали за порушення режиму перебування в країні. Поліцейські відвезли його у Печерський райвідділ Державної міграційної служби столиці. Але згодом відпустили.  Пояснень з приводу цього інциденту наразі не надходило.

Нагадаємо, що 26 липня стало відомо про позбавлення Міхеіла Саакашвілі громадянства України. Після цього він відвідав кілька європейських країн. А нещодавно оголосив, що повернеться до України 10 вересня через контрольно-пропускний пункт «Краковець».

Світлина: Давид Саакашвалі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply