Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Нова справа проти Віктора Януковича

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Нова справа проти Віктора Януковича

Про неї у середу, 6 вересня, оголосив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у мережі Facebook. Втім, цього разу звинувачення висунуто не лише президентові-втікачу, а й колишньому міністрові юстиції Олександру Лавриновичу. У генпрокуратурі вважають, що обидва здійснили у 2010 році «конституційний переворот», повернувши Основний закон країни у редакції 1996 року. Нагадаємо, тоді Україна знову стала президентсько-парламентською республікою зовсім недовго побувши парламентсько-президентською.

Як пише Юрій Луценко, департаментом спеціальних розслідувань генпрокуратури «розслідується справа Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень Президента України за рахунок звуження ролі та повноважень Парламенту і Уряду».

Нагадаємо, що суд уже розглядає справу про державну зраду Віктора Януковича. Саме зараз у засіданнях оголошено чергову перерву. Цього разу у зв’язку із зміною державного адвоката, якому потрібен час для ознайомлення з матеріалами. Днем наступного засідання оголошено 21 вересня.

Архівна світлина: фігуранти нової справи.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply