Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Нова розробка українських зброярів

Автор:

|

Лютий 24, 2017

|

Рубрика:

Нова розробка українських зброярів

Цього разу державне підприємство «Укрінмаш», що входить до концерну «Укроборонпром», представило на міжнародній виставці IDEX- 2017 у Об’єднаних Арабських Еміратах бойовий вертоліт «Combat». Особливість новинки – спеціальний комплекс спостереження з інфрачервоних камер. Його можна використати для наведення вогню на ціль. Про це 24 лютого повідомляє «Український тиждень» з посиланням на прес-службу «Укроборонпрому».

«КТ112 Combat» розробили у Конструкторському бюро «Вертикаль». Гвинтокрилу машину оснащено двигуном Rotax-914, який дозволяє набирати швидкість до 200 км/год. Цей бойовий вертоліт може бути оснащений протитанковими ракетами Barrier-V з лазерним наведенням або іншим протитанковим ракетним озброєнням», – йдеться в повідомленні. До того ж нову розробку можна оснастити ракетними комплексами «Стріла-2» або ж «Ігла» чи кулеметом ПКТ.

Зазначимо, нещодавно у межах цієї ж виставки в Дубаї видання «Defence Blog» відзначило український модифікований БТР «Фантом», який увійшов у топ-5 експозиції.

Світлини: Укроборонпром.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply