Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Нова програма допомоги Україні

Автор:

|

Грудень 19, 2018

|

Рубрика:

Нова програма допомоги Україні

Про неї розповідає у середу, 19  грудня, інтернет-газета «Економічна правда». Нова програма допомоги stand-by для України на загальну суму $3,9 мільярдів передбачає невідкладне надання першого траншу (очікується, що він надійде до 25 грудня) у розмірі $1,4 мільярдів та перегляд виконання програми для виділення наступних виплат кожні півроку.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) схвалила новий механізм фінансової підтримки України, вказавши чотири пріоритети: продовження поточної консолідації бюджету, з метою зменшення держборгу; подальше зниження інфляції зі збереженням гнучкого режиму валютного курсу; посилення фінансового сектору, сприяння відновленню активів та відродженню банківського кредитування; просування цілеспрямованої сукупності структурних реформ, зокрема, для вдосконалення процесів адміністрування податків, приватизації та управління.

Програма прийде на зміну розширеному фінансуванню EFF, яке було схвалене в березні 2015 року, а завершується у березні 2019 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply