Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Нова подробиця резонансного отруєння

Автор:

|

Березень 16, 2018

|

Рубрика:

Нова подробиця резонансного отруєння

Провідні інформаційні агенції світу у п’ятницю, 16 березня, з посиланням на британську щоденну газету «The Telegraph» повідомляють, що отруту для замаху на Сергія Скрипаля, ймовірно, підкинули у валізку його дочки у Москві. Зараз спецслужби Великої Британії опрацьовують цю версію.

Токсином міг бути просякнутий предмет одягу, косметики чи подарунок, який пізніше був відкритий у будинку агента-двійника у Солсбері, пише видання. Британські правоохоронні органи переконані, що зловмисники легко могли проникнути в квартиру Юлії Скрипаль у Москві, щоб підкласти отруту в її багаж. Таким чином, дівчина могла, нічого не підозрюючи, провезти речовину в Англію. До Лондона вона прибула 3 березня рейсом з Москви.

Нагадаємо, що колишній російський розвідник Сергій Скрипаль у 2006 році був засуджений у Росії за шпигунство на користь британської розвідки, а в 2010 році отримав притулок у Сполученому Королівстві після обміну шпигунами. 4 березня цього року він і його дочка Юлія були виявлені без свідомості в англійському місті Солсбері і тепер знаходяться у лікарні в критичному стані.

12 березня прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей повідомила, що батько й донька Скрипалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною «Новачок», що розроблялася в СРСР і згодом у Росії. Лондон поклав відповідальність за цей замах на Москву. Російська сторона відкидає свою причетність до злочину.

Світлина з архіву: Юлія Скрипаль.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply