Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

«Нормандська четвірка» мінус один

Автор:

|

Липень 08, 2017

|

Рубрика:

«Нормандська четвірка» мінус один

8 липня, у другий день роботи саміту «Великої двадцятки» Президент Франції Еммануель Макрон, Федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель і Президент Росії Володимир Путін зустрілися для окремої розмови. Офіційний сайт Кремля назвав її «робочим сніданком» і навіть на підтвердження оприлюднив світлину, де лідери з найближчим оточенням сидять за сервірованим столом.

Як і буває зазвичай у таких випадках, назовні вийшло рівно стільки інформації, скільки сторони вважають за потрібне. Повідомили, що головною темою переговорів стала ситуація на сході України. Офіційний представник уряду ФРН оголосив, що на зустрічі підтверджено необхідність дотримання там перемир’я. Еммануель Макрон заявив: «Ми провели добру розмову, але процес знаходиться у розвитку». А прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков висловив розчарування у зв’язку «з пробуксовуванням» Мінських угод, проте підкреслив, що у лідерів є намір продовжувати роботу в цьому напрямку.

Ось такі вийшли швидкі перемовини у скороченому варіанті «нормандського формату».  Однак на них прийнято рішення найближчим часом провести телефонну розмову вже у повному складі «четвірки» з  участю Президента України Петра Порошенка.

About Author

news

  • Maks Maksimov

    а пеця тем временем нервно покусывал губы. надоела всем коррумпированная Украина и все хотят по-быстрее и красиво сдать её путину