Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

РФ повністю керує окупованим Донбасом

Автор:

|

Березень 30, 2016

|

Рубрика:

РФ повністю керує окупованим Донбасом

main

Німецька газета Bild заявила, що володіє певними документами, які повністю підтверджують той факт, що РФ перейняла цілковитий політичний та економічний контроль над східними регіонами України, які на даний момент не підконтрольні офіційному Києву. Результати проведеного журналістського розслідування були опубліковані в ніч на 30 березня, на офіційному сайті видання.

У редакції є протокол засідання Міжвідомчої комісії з надання гуманітарної підтримки постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей України, яке відбулося в Держдумі РФ 23 жовтня 2015 року. З того моменту реальне управління сепаратистськими територіями розділене між робочими групами п’яти російських міністерств.

На окупованій території Донбасу російський тіньовий уряд контролює все – податкові збори, відновлення інфраструктури, громадський транспорт, торгівлю енергоресурсами, створення ринку електроенергії і т. д. Виходячи з цього непідконтрольні українському уряду регіони послідовно розглядаються вже як суверенна російська територія.

Журналісти назвали ще й імена російських чиновників, які безпосередньо займаються управлінням окупованими територіями Донбасу. Зокрема, це віце-прем’єр уряду РФ Дмитро Козак, заступник міністра економічного розвитку РФ Сергій Назаров, заступник міністра фінансів РФ Леонід Горнін. Крім цього, діяльність тіньового уряду повністю курується ФСБ.

Якщо до цих документів поставитися серйозно, то можна сказати, що мінські угоди вже давно провалилися, а політичне керівництво “ДНР” і “ЛНР” – не більш ніж маріонетки Кремля.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply