Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Німецькі «зелені» проти «Північного потоку – 2»

Автор:

|

Лютий 12, 2019

|

Рубрика:

Німецькі «зелені» проти «Північного потоку – 2»

Парламентська фракція партії «Союз-90» / «зелені» у вівторок, 12 лютого, повідомила, що вже подала  заявку на проведення у Бундестазі «актуальної години» з проводу будівництва суперечливого трубопроводу. Поставлено вимогу ще до кінця поточного тижня обговорити суперечки, що точаться довкола газогону «Північний потік – 2».

В оприлюдненій у мережі «Twitter» заяві наголошується: «Якби федеральний уряд так само активно виступав за захист клімату і чисту енергію, від «Північного потоку – 2» і поставок російського газу можна було б повністю відмовитися». А очільниця фракції Катрін Ґерінг-Екардт переконана, що своїм ставленням до проекту газопроводу уряд ФРН «торпедує європейські енергетичні і кліматичні цілі і зраджує європейську солідарність, впадаючи в ще більшу залежність від російського газу».

Новий газопровід, який критикує також низка європейських країн, повинен бути прокладений Балтійським морем паралельно з уже чинним «Північним потоком». Завершити роботи планується цього року. Канцлер ФРН Анґела Меркель виступає на захист проекту, вважаючи, що він не поставить Німеччину або Європу в залежність від Москви і не позбавить Україну ролі транзитера російського газу.

Світлина: Катрін Ґерінг-Екардт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply