Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Німецькі політики хочуть допомогти Україні зброєю

Автор:

|

Серпень 14, 2016

|

Рубрика:

Німецькі політики хочуть допомогти Україні зброєю

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Сайт «Польське радіо» розповів 14 серпня про журналістське дослідження, оприлюднене німецькою газетою Frankfurter Allgemeine Zeitung. Автори проаналізували звіти спостерігачів ОБСЄ із зони бойових дій на Донбасі за період з 16 квітня до 31 липня. І дійшли висновку, що сепаратисти набагато частіше порушували перемир’я, ніж солдати української армії.

Відтак, деякі німецькі політики звернулися до Європарламенту із закликом не залишатися осторонь. Євродепутат від партії ХДС Міхаель Галер висловив думку про необхідність передати Україні розвідувальне спорядження і оборонну зброю. Такої думки притримується і керівник комісії закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок, наголосивши, що постачання слід здійснити таким чином, щоб Росія не визнала це порушенням досягнутих у Мінську домовленостей. А євродепутат німецьких «зелених» Ребекка Хармс закликала уряди Євросоюзу до реального погляду на проблему відповідальності за загострення військової ситуації.

Однак наразі у міністерстві закордонних справ Німеччини вважають, що постачання навіть оборонної зброї не сприятиме вирішенню конфлікту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply