Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Німецькі медіа пережили кібер-атаку росіян

Автор:

|

Липень 27, 2018

|

Рубрика:

Німецькі медіа пережили кібер-атаку росіян

Про це агенція AFP повідомляє в п’ятницю, 27 липня, з посиланням на витяги із ще не оприлюдненого журналом «Der Spiegel»матеріалу. Як твердять його автори, жертвами хакерської групи Sandworm стали медіа-компанії ZDF і WDR. За даними з джерел у структурах з безпеки, ZDF підтвердила факт хакерської атаки, а WDR відмовилася від коментарів, пояснивши це причинами, пов’язаними з технікою безпеки. ZDF уточнила, що нападу піддалися менше десяти її комп’ютерів, при цьому витоку даних не відбулося.

Федеральна прокуратура Німеччини має намір доручити розслідування інциденту відомству у кримінальних справах федеральної землі Північний Рейн – Вестфалія. Федеральне відомство з охорони конституції близько двох тижнів тому повідомило, що німецькі медіа-компанії і організації, що займаються дослідженнями у сфері хімічної зброї, стали мішенню професійної кібератаки, сліди якої ведуть до російської хакерської групи Sandworm.

Як зазначає «Der Spiegel», мішенню російських хакерів могла також стати швейцарська лабораторія в місті Шпіц. Адже вона брала участь в аналізі речовини, якою у березні в Англії був отруєний колишній подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply