Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Німеччина претендує на місце в Радбезі ООН

Автор:

|

Грудень 27, 2018

|

Рубрика:

Німеччина претендує на місце в Радбезі ООН

Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас у четвер, 27  грудня, в інтерв’ю агенції DPA заявив, що структура створеної 70 років тому Ради безпеки ООН застаріла і закликав до її реформування. Пролунало також, що при такому реформуванні Німеччина претендує на місце постійного члена в Радбезі.

Гайко Маас наголосив, що ФРН бере на себе щораз більше відповідальності при вирішенні міжнародних проблем і одночасно стикається зі зростаючими очікуваннями міжнародної спільноти. Німеччина є другою у світі державою за обсягом коштів, які виділяються на гуманітарні потреби. Однак вирішувати глобальні проблеми, можна тільки шляхом міжнародної співпраці.

Дискусії про реформу ООН тривають з 1990-х років. Німеччина спільно з Японією, Бразилією та Індією наполягають на збільшенні складу Ради Безпеки ООН. Ці чотири економічно потужних держави домагаються разом з ще двома країнами Африки місць постійних членів. Досі спроби реформування ООН терпіли невдачу через небажання нинішніх постійних членів Радбезу – США, Великої Британії, Франції, Росії та Китаю. Адже вони повинні схвалити зміни.

За словами очільника німецького зовнішньополітичного відомства, більшість членів ООН підтримують ідею реформи. «Буде нелегко, проте ми не будемо втомлюватися знову і знову вносити цю тему на порядок денний», – запевнив Гайко Маас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply