Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 1, 2023

Німеччина: дипломат за кермом – це небезпечно

Автор:

|

Лютий 25, 2018

|

Рубрика:

Німеччина: дипломат за кермом – це небезпечно

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у неділю, 25 лютого, знайомить читачів з статистикою порушень правил дорожнього руху (ПДР), скоєних торік працівниками іноземних дипломатичних представництв у Берліні. Цифри насправді вражають. Отож, за офіційними даними поліції, за 2017 рік зафіксовано 22903 таких порушення. Це на 21 відсоток більше, ніж у попередньому році.

Беззаперечним лідером серед порушників є дипломати з Росії. На них припадає 817 порушень ПДР. На другому місці – американці (667), на третьому – представники Єгипту (659). Заради справедливості зазначимо, що до першою десятки входять і працівники української амбасади, які 496 разів порушували правила.

А в умовній категорії середньостатистичного числа порушень на один автомобіль конкретного дипломатичного представництва поза конкуренцією опинилося посольство африканської країни Ботсвани. У його парку лише сім машин, але на кожну з них припало по 76 порушень ПДР.

Дипломатичний статус рятує порушників від покарань. Залишився безкарними і дипломат з Саудівської Аравії, чиї дії призвели до смертельного наслідку. Торік 13 червня він припаркувався у зоні, де заборонено стоянку, і несподівано відкрив двері свого Porsche. Як наслідок – 55-річний велосипедист, що проїжджав повз автомобіль, не встиг ухилитися, врізався у двері і загинув.

Світлина DPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply