Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Ніколас Мадуро залишається президентом

Автор:

|

Травень 21, 2018

|

Рубрика:

Ніколас Мадуро залишається президентом

У понеділок, 21 травня, у Венесуелі оголошено підсумки виборів глави держави, які відбулися напередодні. За даними Центральної виборчої комісії країни, чинний президент Ніколас Мадуро переобраний на другу шестирічну каденцію, отримавши довіру майже 68 відсотків виборців. Його суперник, опозиційний кандидат Енрі Фалькон, набрав відчутно менше – 21 відсоток голосів.

Основні опозиційні партії Венесуели бойкотували вибори. Явка склала 46 відсотків, у той час як на минулих виборах вона сягнула 80 відсотків. 55-річний Ніколас Мадуро вперше став президентом після смерті Уго Чавеса у 2013 році. Відтоді в країні різко погіршилася економічна ситуація. Поглиблення кризи призвело до дефіциту продовольства і зростання інфляції.

Енрі Фалькон ще до оголошення підсумків виборів заявив, що не визнає їх. Голосування, за його словами, відбувалося з численними порушеннями. Він твердить, що у його прихильників є понад 142 тисяч скарг і вимагає провести нові вибори у жовтні. На що Ніколас Мадуро, виступаючи перед своїми прихильниками у Каракасі, заявив: «Такого ніколи не бачили, щоб кандидат не визнавав результати до моменту, коли їх оголосили. Треба поважати народ Венесуели».

Світлина Reuters: Ніколас Мадуро.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply