Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Нічого спільного з країною-агресором!

Автор:

|

Травень 08, 2018

|

Рубрика:

Нічого спільного з країною-агресором!

У приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні у вівторок, 8 травня, відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Герої». Виступаючи перед присутніми, Президент Петро Порошенко подякував членам авторського колективу проекту – представникам громадських об’єднань «Центр мілітарної історії» та «Департамент воєнно-культурної антропології», історикам провідних наукових установ України.

«Виставка, створена вами, наочно демонструє загальносвітовий масштаб участі українців у Другій світові війні. Ми бачимо чіткі важливі паралелі між трагічними подіями 30-40-их років минулого століття та важкими випробуваннями сучасності», – сказав Глава держави.

Президент також провів паралель із сучасністю, повідомивши про затвердження Програми заходів щодо відновлення та впровадження національних бойових традицій у Збройних Силах України. Окрім іншого, військо очистять від небезпечних рудиментів радянсько-російської ідеології. «У нашому військовому календарі не має бути нічого спільного з країною-агресором», – наголосив Петро Порошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply