Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Нічна акція біля адміністрації Президента

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Нічна акція біля адміністрації Президента

У четвер, 27  вересня, на вулиці Банковій у Києві представники низки громадських організацій і політичних партій вимагають від влади розкривати напади на активістів, що почастішали в Україні. За останніми повідомленнями з місця події, зійшлося вже до пів тисячі осіб.

Перед присутніми виступають ті, хто безпосередньо зазнав нападів, та їхні друзі. Раніше представники близько півсотні громадських організацій підписали відкриту заяву, в якій виклали свої вимоги. Вони наполягають на проведенні позачергового засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО), оперативного та ефективного розслідування нападів, а також зустрічі з генпрокурором, головою СБУ, міністром внутрішніх справ, Президентом України. Крім того вимагають створити тимчасову парламентську слідчу комісію щодо нападів на активістів у 2017-2018 роках.

Організатори назвали акцію «Ніч на Банковій» й наголошують на мирному характері протесту. Однак прохід до Адміністрації Президента перекрили бійці Нацгвардії. Оголошено, що акція триватиме до третьої години ночі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply