Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

 «Ні!» бразильському Дональду Трампу

Автор:

|

Вересень 30, 2018

|

Рубрика:

 «Ні!» бразильському Дональду Трампу

Інтернет-видання ВВС у неділю, 30  вересня, розповідає про акцію, спрямовану проти ультраправого кандидата у президенти країни Жаіра Болсонару. Втім, головною особливістю цього протесту є те, що участь у ньому беруть лише жінки. На вулиці вийшли десятки тисяч бразіліанок. Вони несли плакати з написом «Ele Nao» («Не він»). Цей вислів став основним гаслом акції.

Жаір Болсонару є зараз фаворитом президентських перегонів, маючи підтримку 28% опитаних. У його найближчого суперника Фернандо Хаддада – 22%. Колишній армійський капітан Жаір Болсонару не раз викликав обурення громадськості своїми гомофобними і женоненависницькими висловами. Скандальні виступи принесли 63-річному політику славу «бразильського Дональда Трампа». Кампанія проти нього почалася з групи у мережі Facebook, до якої зараз входять майже чотири мільйони людей. Проти пана Болсонару виступила й американська поп-зірка Мадонна.

Акції протесту відбулися не лише у містах Бразилії, а й по всьому світу, в тому числі в Дубліні, Парижі, Будапешті та Бейруті.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply