Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Незграбний хід назад російського генерала

Автор:

|

Жовтень 19, 2018

|

Рубрика:

Незграбний хід назад російського генерала

Очільник «Росгвардії» Віктор Золотов у п’ятницю, 19  жовтня, дав коментар журналістам з приводу отриманого від опозиціонера Навального Олексія запрошення на теледебати. Він банально відмовився, заявивши: «Я його запрошував на інше. Тому ми з ним не сходимося».

Нагадаємо, що раніше Віктор Золотов викликав Олексія Навального на дуель. У відео зверненні він сказав: «Ще споконвіку негідника били по обличчю і викликали на дуель. Пане Навальний, нам же ніхто не заважає повернути хоча б частину тих чудових традицій. Я маю на увазі сатисфакцію. Я просто викликаю вас на поєдинок. На ринг, на татамі – куди завгодно, де обіцяю за кілька хвилин зробити з вас хорошу, соковиту відбивну». Таким чином бравий генерал і колишній шеф охорони Володимира Путіна відреагував на оприлюднене Фондом боротьби з корупцією розслідування про імовірно корупційну схему закупівель продуктів для Росгвардії. А засновником цього Фонду є Олексій Навальний. Він не міг одразу відреагувати на виклик, бо відбував адміністративний арешт в ув’язненні. А коли вийшов, то запропонував провести дуель у вигляді дебатів на федеральному телеканалі.

Як бачимо, Віктор Золотов такого поєдинку уникає. Чи не тому, що високий інтелект не є поширеним явищем у середовищі російського генералітету?

Світлина: Віктор Золотов.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply