Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Незгасима пам’ять про легендарного Кузьму

Автор:

|

Серпень 17, 2018

|

Рубрика:

Незгасима пам’ять про легендарного Кузьму

У  п’ятницю, 17 серпня, виповнилося б 50 років культовому українському співаку, лідеру гурту «Скрябін», продюсеру і телеведучому Андрію Кузьменку, який здобув популярність як Кузьма Скрябін.

Андрій Кузьменко народився у місті Самборі на Львівщині. Батьки згадують, що малюком він мріяв стати водієм сміттєвоза. Музикою почав займатися з 8-го класу, коли родина переїхала до Новояворівська. Мабуть у юності ще не відчував, що це захоплення стане справою його життя. Бо вступив до Львівського медінституту, де здобув фах стоматолога.

Проте музикант таки здолав у ньому лікаря. Наприкінці 1980-х років Андрій Кузьменко разом із друзями створює гурт «Скрябін». А ще Кузьма був ведучим рейтингових телепрограм «Шанс» і «Шейканемо». У багатогранному таланті цієї видатної особистості була й майстерність письменника.

Його незбагненна загибель стала трагедією загальнонаціонального масштабу. Життя Андрія Кузьменка обірвалося 2 лютого 2015 року в автокатастрофі на Дніпропетровщині.

По усій Україні вже тривають різноманітні заходи з нагоди 50-річчя Андрія Кузьменка. Укрпошта випустила марку із зображенням лідера гурту «Скрябін».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply