Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Невидима стіна на Перекопському перешийку

Автор:

|

Грудень 28, 2018

|

Рубрика:

Невидима стіна на Перекопському перешийку

Прикордонне управління Федеральної служби безпеки (ФСБ) в анексованому Росією Криму у п’ятницю, 28 грудня, оприлюднило інформацію про завершення будівництва загородження на адміністративній межі півострова з  материковою України. При цьому адмінмежу окупанти називають «кордоном», а саму стіну – високотехнологічною.

Як твердять росіяни, система загороджень на Перекопському перешийку простяглася на 60 з лишком кілометрів і оснащена декількома сотнями вібраційних та радіо променевих датчиків. Потребу в такому паркані пояснено низкою «загроз». Їх перелік свідчить про неабияку буйність фантазії російської пропаганди. Зокрема, окупанти бояться «прориву диверсійно-розвідувальних груп суміжної держави», а також широкого переліку контрабанди.

Інтернет-видання «BBC News Україна» попросило прокоментувати цю новину речника Держприкордонслужби України Олега Слободяна. Його відповідь була дуже стислою: «Це заява ФСБ. Ми можемо сказати тільки, що цього паркану навіть немає в зоні видимості».

Втім, на фотографіях, оприлюднених у російських ЗМІ видно загорожу з колючим дротом. Але ніщо не підтверджує, що розташовано її на Перекопському перешийку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply