Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Невідомі підпалили історичний будинок у Києві

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

Невідомі підпалили історичний будинок у Києві

Про це повідомила у середу, 27 лютого, з місця події колишня депутатка Київської міської ради Олена Терещенко. Йдеться про відселений будинок на вулиці Січових Стрільців, 91. Активістка написала у мережі «Facebook», що джерела займання даху виявлено з різних боків. Тому вона не має жодних сумнівів, що це черговий підпал! Олена Терещенко вказує, що вчора вже була спроба підпалити будинок. Але лише в одному місці й пожежники миттєво загасили вогонь. Отож зловмисники сьогодні вирішили повторити спробу.

Небайдужі ентузіасти безрезультатно вимагали занести цей будинок, споруджений у 1902 році, до переліку щойно виявлених об‘єктів культурної спадщини. Однак Департамент культури Київської міської державної адміністрації у цьому відмовив. Відтак з’явилася підозра, що будинок цілеспрямовано нищать, щоб на його місці спорудити багатоповерховий і комерційно прибутковий «монстр».

Олена Терещенко звертається із закликом: «Кияни, як же так?! Невже ми будемо мовчки продовжувати спостерігати за цим свавіллям? Лише максимальний суспільний резонанс зможе примусити врятувати цей унікальний історичний будинок від нищення!»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply