Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Невідома зустріч президентів США і Росії

Автор:

|

Липень 19, 2017

|

Рубрика:

Невідома зустріч президентів США і Росії

Втім, тепер її такою вже не назвеш, бо у середу, 19 липня, цей факт детально аналізують провідні інформаційні агенції світу. Отож, під час Гамбурзького саміту «Великої двадцятки» Дональд Трамп з Володимиром Путіним провели не лише офіційні понад двогодинні перемовини, а й мали ще одну, неоголошену зустріч. Вона відбулася під час загальної вечері для глав держав.

Як пише газета Washington Post, приблизно в середині застілля Дональд Трамп пересів на вільне місце поруч з Володимиром Путіним. Американський лідер був один, а його співрозмовник – з перекладачем. Видання припускає, що президент США дуже прагнув встановити дружні стосунки з кремлівським господарем, якщо ініціював цей другий контакт. Про що говорили – невідомо.

Американські ЗМІ твердять, що ця розмова за столом тривала приблизно години. У той час як офіційний представник Білого дому, що підтвердив факт другого спілкування двох президентів, назвав його «короткою розмовою», а не «другою зустріччю». Однак у будь-якому випадку новина викличе у США новий спалах критики на адресу Дональда Трампа.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply