Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Невдала спроба з’їсти стодоларові банкноти

Автор:

|

Січень 09, 2019

|

Рубрика:

Невдала спроба з’їсти стодоларові банкноти

У Закарпатській області у середу, 9 січня, працівники Національної поліції, військової прокуратури та територіального управління Державного бюро розслідувань затримали інспектора прикордонної служби під час одержання ним хабара. Це сталося на пункті пропуску «Лужанка».

Як сказано в офіційному повідомленні, інспектор прикордонної служби за винагороду допомагав громадянам у безперешкодному переміщенні тютюнових виробів з України до країн Європейського Союзу. Правоохоронці задокументували факт вимагання ним $1 тисячі за сприяння контрабанді. Кошти отримував частинами. І саме під час одержання останньої частини хабара у сумі $ 200 інспектора затримали.

І тут сталося найцікавіше. Аби позбутися грошей, як предмету злочину, і уникнути відповідальності, прикордонник намагався їх з’їсти при затриманні. Але спроба не вдалася. Дві банкноти стануть речовими доказами. При досудовому розслідування буде перевірено причетність інших осіб прикордонної служби зазначеного пункту пропуску до корупційної діяльності.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply