Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Несимпатичні справи симпатиків Кремля

Автор:

|

Січень 12, 2018

|

Рубрика:

Несимпатичні справи симпатиків Кремля

Служба безпеки України (СБУ) 12 січня повідомила, що її оперативниками у Запоріжжі проведено санкціоновані обшуки у представників проросійської громадської організації «Союз православный «Радомир» (ГО «Радомир»). Ця сумнівного кшталту структура привернула увагу громадськості та правоохоронців після недавнього побиття двох активістів, які підтримали акцію «#принесиляльку».

Нагадаємо, що на початку року у Запоріжжі священик Московського патріархату (МП) відмовився відспівати трагічно загиблого хлопчика, бо той був хрещений Українською Православною Церквою Київського патріархату. Після цього обурливого інциденту блогер Юрій Гудименко закликав українців приносити іграшки до храмів МП. Ініціативу підтримали небайдужі. Але 6 січня біля церкви Петра і Февронії у Запоріжжі активістів побили невідомі у масках. Тоді було встановлено, що нападники належали до ГО «Радомир» і надавали так звані «охоронні послуги» Запорізькій Єпархії МП.

Під час обшуків з’ясувалося, що проводили їх не дарма. У представників ГО «Радомир»  вилучили незареєстровану автоматичну вогнепальну зброю, холодну зброю, значну кількість набоїв, медалі «патріот Росії», проросійську символіку, роздруківки з текстами антиукраїнського змісту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply