Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Несподівана відставка міністра оборони Ізраїлю

Автор:

|

Листопад 14, 2018

|

Рубрика:

Несподівана відставка міністра оборони Ізраїлю

Про свій намір залишити посаду Авігдор Ліберман оголосив у середу, 14  листопада. А все тому, що він аж настільки категорично не згоден з рішенням прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу укласти угоду про припинення вогню з терористичним угрупуванням ХАМАС.

Виступаючи перед журналістами, Авігдор Ліберман заявив: «Я вважаю, що припинення вогню одночасно зі спробами прийти до врегулювання в Газі – це капітуляція перед терором». Міністр оборони, який також є лідером партії «Наш дім Ізраїль», закликав до проведення дочасних парламентських виборів.

Натомість Беньяміна Нетаньягу висловився на захист свого рішення погодитися на припинення вогню з лідерами руху ХАМАС після найсерйознішої ескалації конфлікту в секторі Гази від часів війни 2014 року. За уточненою інформацією палестинці протягом 24 годин випустили 460 ракет і снарядів по Ізраїлю, в той час як ізраїльська армія завдала повітряних ударів по 160 цілях у Газі. У підсуму загинули сім палестинців, в тому числі п’ять бойовиків. В Ізраїлі загинула одна людина, ще троє були тяжко поранені.

Світлина Reuters: міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply