Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Неприйнятна ціна миру на Донбасі

Автор:

|

Листопад 08, 2018

|

Рубрика:

Неприйнятна ціна миру на Донбасі

Про неї у четвер, 8 листопада, розповідає сайт телеканалу «112 Україна». У його ефірі представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук розповів, що одним з варіантів для вирішення конфлікту на Донбасі йому неофіційно пропонували відмову України від Криму.

Досвідчений політик бере участь у ще двох міжнародних платформах щодо Донбасу. І там на кавових паузах кажуть – якщо Україна офіційно зніме кримську проблему, то це може бути серйозною платформою для вирішення питань на Донбасі. Правда, співрозмовники уточнювали, що це не остаточне рішення, мовляв, це приватна розмова. Але вели їх з Євгеном Марчуком не приватні особи. Хто саме – він не уточнив.

Пригадується, як у лютому 2017 року американська газета «The New York Times» написала, що депутат Верховної Ради від Радикальної партії Андрій Артеменко розробив концепцію замирення між Україною і Росією, яка, начебто, була передана тодішньому раднику Дональда Трампа Майклу Флінну. За даними газети, план передбачав виведення російських військ зі сходу України та проведення всеукраїнського референдуму, на який винесуть питання про здачу Криму Росії в «оренду» на 50 або 100 років.

Світлина: Євген Марчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply