Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Непорозуміння у лавах українських націоналістів

Автор:

|

Листопад 20, 2018

|

Рубрика:

Непорозуміння у лавах українських націоналістів

Партія «Національний корпус» у вівторок, 20 листопада, у мережі Facebook висловилася проти «рішення представників окремих націоналістичних організацій назвати Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичного табору». Напередодні представники «Свободи», «Правого сектору», ОУН, руху «С14» та «Конгресу українських націоналістів» підписали заяву про підтримку його кандидатури на президентських виборах у 2019 році.

У «Нацкорпусі» твердять, що згадане рішення було прийняте кулуарно, без широкого обговорення та всупереч Маніфесту націоналістичних сил. І висловилися з цього приводу доволі безкомпромісно: «Люди, які поставили свої підписи під «документом», не мають реального авторитету серед мільйонів українських націоналістів. Націоналізм – це не емблеми та старі заслуги, а реальні вчинки тут і зараз та широка підтримка громади». Окрім того наголошено, що Україні потрібні нові лідери, а прикладом такого лідера названо очільника «Національного корпусу» Андрія Білецького.

39-річний уродженець Харкова Андрій Білецький відомий як засновник та колишній командир полку «Азов». Нараз він народний депутат України, обраний у мажоритарному окрузі в Києві.

Світлина: Андрій Білецький.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply