Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Нелегка доля російських опозиціонерів

Автор:

|

Липень 06, 2017

|

Рубрика:

Нелегка доля російських опозиціонерів

У четвер, 6 липня, поліція під різними приводами навідувалася до передвиборних штабів опозиційного політика Олексія Навального у низці міст Росії. У Москві обшук у штабі пояснили якоюсь справою про «самоуправство», що полягає у порушенні договору оренди інших приміщень в будівлі.

У Чебоксарах поліцейські прийшли в офіс Олексія Навального нібито через повідомлення про крадіжку. Вчора обшуки відбулися у штабах в Новосибірську і Орлі. Свої дії правоохоронці пояснили перевіркою повідомлень про незаконну агітацію. Були вилучені агітаційні матеріали.

Олексій Навальний має намір брати участь у виборах президента Росії в 2018 році. Його висунення підтримали понад півмільйона людей. Прихильники Олексія Навального зіткнулися з погрозами і тиском. На самого опозиціонера в кінці квітня було скоєно напад.

Завтра Олексій Навальний вийде на водлю після адміністративного арешту за звинуваченням в організації антикорупційної акції 12 червня в Москві. Його прихильники планують в суботу та неділю провести в багатьох містах країни агітаційні пікети.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply