Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Негода у Німеччині забрала два життя

Автор:

|

Січень 06, 2019

|

Рубрика:

Негода у Німеччині забрала два життя

На півдні Баварії в неділю, 6 січня, тривають сильні снігопади, які почалися кілька днів тому. Німецька метеорологічна служба  застерігає від заторів на дорогах і падіння дерев під вантажем снігу. Очікується, що висота снігового покриву досягне 30-50 сантиметрів. У Альпах можливе сходження лавин. Оголошено червоний рівень небезпеки, що є третім за чотирибальною шкалою.

Мюнхенський аеропорт попереджає, що негода може призвести до затримок та скасувань рейсів, і рекомендує пасажирам перед вильотом уточнити інформацію у авіаперевізника. За даними інформаційної агенції DPA, напередодні через снігопади скасовано 130 вильотів, а ще 220 рейсів були затримані.

Вже сталося кілька смертельних випадків. У районі міста Берхтесгаден на кордоні з Австрією 20-річну туристку накрило лавиною. В іншій частині Верхньої Баварії, біля міста Бад Тельц, 19-річний молодий чоловік загинув під час зіткнення машин, спричиненого ожеледицею. Ще двоє осіб, що постраждали у цій аварії, перебувають у важкому стані.

Снігопади з сильним вітром тривають і в Австрії. Метеорологи оголосили підвищений рівень загрози сходження лавин. Аеропорт альпійського міста Інсбрука попереджає про велику кількість відмін і запізнень рейсів. Через негоду перекрито дороги, закриті гірськолижні станції.

Світлина DPA: у такому стані зараз вулиці Мюнхена.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply