Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Негайно звільнити українських моряків!

Автор:

|

Грудень 28, 2018

|

Рубрика:

Негайно звільнити українських моряків!

Таку категоричну вимогу містить оприлюднена у п’ятницю, 28  грудня, спільна заява Федерального канцлера Німеччини Анґели Меркель і Президента Франції Еммануеля Макрона. Політики зажадали від Росії негайного звільнення українських моряків без висунення будь-яких умов. «Вони теж повинні мати можливість відзначити майбутні свята в колі сім’ї», – сказано у тесті заяви.

Крім того, перед Кремлем поставлено вимогу забезпечити безперешкодне проходження суден через Керченську протоку. Лідери Німеччини і Франції також висловили стурбованість з приводу ситуації з правами людини в анексованому Криму, застосування військової сили в Керченській протоці, а також зловживань при контролі Азовського моря.

Водночас привітали домовленості про перемир’я на Донбасі й підтвердили, що будуть й надалі докладати зусиль для реалізації Мінських угод.

Нагадаємо, що 25 листопада росіяни обстріляли і захопили три українські військові кораблі разом з екіпажами. У Москві зараз незаконно утримують 24-х полонених українців.

Світлина АР: Еммануель Макрон і Анґела Меркель.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply