Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Недвозначне попередження для сирійської влади

Автор:

|

Серпень 22, 2018

|

Рубрика:

Недвозначне попередження для сирійської влади

США, Франція і Велика Британія в оприлюдненій у середу, 22 серпня, спільній заяві висловили глибоку стурбованість у зв’язку з військовою операцією у провінції Ідліб. Вона стосується не виключеної можливості застосування урядовими військами хімічної зброї.

Ідліб залишається останньою провінцією у Сирії, яка ще перебуває під контролем повстанців, в основному ісламістських і джихадистських угруповань. Вірні правлячому режимові підрозділи стягнуто до кордонів регіону, а військові літаки вже почали здійснювати повітряні атаки.

Країни-союзники застерігають владу Сирії й попереджають про свою реакцію за умови застосування хімічної зброї. «Ми сповнені рішучості діяти, якщо режим Асада зробить це», – наголошено у заяві США, Франції і Великої Британії.

Представники трьох країн також вітали рішення Організації із заборони хімічної зброї від 27 червня 2018 року, в якому держави-члени організації взяли на себе відповідальність за визначення винуватців у хімічних атаках. У спільній заяві сказано, що це «допоможе дати зрозуміти, що відповідальні за застосування хімічної зброї в Сирії не зможуть уникнути ідентифікації».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply