Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Недостовірні дані на суму 8,5 млрд гривень подали депутати ВР у деклараціях

Автор:

|

Травень 28, 2019

|

Рубрика:

Недостовірні дані  на суму 8,5 млрд гривень подали депутати ВР у деклараціях

За підсумками перевірок декларацій народних депутатів, проведених в 2017—2019 роках, Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло недостовірні дані на суму 8,5 млрд гривень. Як повідомили в прес-службі відомства, наразі агентство завершило повну перевірку 110 декларацій від 72 парламентаріїв. У 77 випадках були виявлені недостовірні дані.

НАЗК направило в Національне антикорупційне бюро 23 обгрунтованих висновки про виявлення ознак кримінальних злочинів. Зокрема, йдеться про декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (ст. 366−1 КК) і незаконне збагачення (до визнання неконституційною ст. 368 -2 КК).
Десять обґрунтованих висновків стосовно народних депутатів Сергія Дунаєва, Дениса Дзензерського, Вадима Рабиновича, Дмитра Святаша, Вадима Новінського і Сергія Мельничука детективи НАБУ долучили до матеріалів відповідних кримінальних проваджень. Крім того, за фактами декларування народними депутатами недостовірної інформації складено і направлено до суду чотири протоколи про адміністративні правопорушення. Ще в 49 деклараціях народних депутатів встановлені недостовірні відомості на суму, що не перевищує 100 прожиткових мінімумів і не тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply