Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Недопущених у США прийме Канада

Автор:

|

Січень 29, 2017

|

Рубрика:

Недопущених у США прийме Канада

29 січня інтернет-портали повідомляють про перші наслідки підписаних днями Дональдом Трампом антиіммігрантських указів. Нагадаємо, що ними накладено суворі обмеження щодо прийняття біженців і навіть на в’їзд до США громадян низки переважно мусульманських країн.

У самих Сполучених Штатах одразу розпочалися акції протесту громадськості. Втрутилася і судова гілка влади. Федеральний суддя США видав надзвичайне розпорядження, яке тимчасово блокує депортацію з США громадян, про яких йдеться у згаданих указах. Іншим судовим рішенням прикордонникам заборонено депортовувати людей, які прибули в США з дійсними візами і затвердженими заявками біженців, а також інших осіб, яким юридично дозволено в’їхати в країну. Американський союз громадянських свобод твердить, що приблизно 200 людей затримано в останню добу в аеропортах США або наразі перебувають у транзитних зонах.

Прореагували на запровадження Дональдом Трампом жорсткої антиіммігрантської політики й у сусідній Канаді. Прем’єр-міністр Джастін Трюдо вже запросив до своєї країни біженців, яким відмовлено у праві в’їхати до США.  Напередодні він написав у соцмережах: «Усі, хто втікає від переслідувань, тероризму й війни: канадці вітають вас, незалежно від вашої віри. У різноманітності наша сила». Канада наразі прийняла майже 40 тисяч сирійців, що змушені були покинути свою батьківщину, рятуючись від жахів війни.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply