Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Недомовлена новина від Марка Фейгіна

Автор:

|

Листопад 01, 2016

|

Рубрика:

Недомовлена новина від Марка Фейгіна

1101___06-1

1 листопада російський адвокат, що став широко відомим в Україні, захищаючи в суді Надію Савченко, взяв участь в інформаційній програмі «5 каналу». Оскільки Марко Фейгін зараз відстоює інтереси незаконно утримуваного у Росії кореспондента агенції «Укрінформ» Романа Сущенка, то сама ця справа стала темою розмови. І глядачі почули новину, яка не стільки пояснює підстави арешту українського журналіста, скільки ще більше напускає туману. Гість студії, розповідаючи про Романа Сущенка, заявив: «Він кілька разів приїжджав до Москви до свого брата. Підтримував стосунки з другом сім’ї. Друг сім’ї просто його здав. Все».

Ключове слово тут «все». Що воно означає у цьому контексті? Є два варіанти. Або більше інформації з цього приводу нема, або Марко Фейгін знає ще щось, але не може цього сказати на загал. Бо приїзд журналіста в Москву не є злочином.  А Романа Сущенка російські спецслужби звинувачують у «шпигунстві». Звідкись повинна була взятися ця легенда. Цілком імовірно, що базується вона на свідченнях так званого «друга сім’ї». Відповідно саме їх візьмуть за основу звинувачення й почнуть з цього в чисто московському стилі роздувати справу.

Напередодні Марко Фейгін повідомив, чим викликаний його нинішній приїзд в Україну. Він сподівається знайти особу, на яку російська влада погодилася б обміняти його підзахисного. Очевидно, небагато є сподівань виграти справу в суді. Адже цей суд – російський!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply