Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Недоброзичливцю України дали належну оцінку

Автор:

|

Серпень 03, 2018

|

Рубрика:

Недоброзичливцю України дали належну оцінку

Інтернет-газета «Європейська правда» з посиланням на EUobserver повідомляє у п’ятницю, 3 серпня, що на іспанському острові Мальорка оголосили персоною нон ґрата міністра внутрішніх справ та віце-прем’єра Італії Маттео Сальвіні. Таке рішення ухвалили через постійні нападки цього ультраправого політика на мігрантів та національні меншини.

Як відомо, Маттео Сальвіні брав якнайактивнішу участь у процесі блокування біженців, що прибули в порти Італії. У повідомленні також сказано: «Зокрема, Сальвіні заявляв, що уряд Італії планує провести перепис громад ромів з метою виселити всіх, хто перебуває в країні незаконно». Пропозиція визнати одіозного політика «небажаним» висунута лівою партією Podemos та схвалена місцевою владою. Один з ініціаторів рішення заявив, що Маттео Сальвіні «продукує дуже серйозну і тривожну ксенофобію та явну зневагу до людського життя і гідності».

Нагадаємо, що в українців є свій рахунок, який варто виставити цьому італійському урядовцеві. Маттео Сальвіні заявляв, що Росія законно анексувала український Крим, а Революцію Гідності називав «фальшивою».

Світлина: Маттео Сальвіні у Москві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply