Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Небезпечна знахідка на КПВВ «Майорськ»

Автор:

|

Грудень 25, 2018

|

Рубрика:

Небезпечна знахідка на КПВВ «Майорськ»

Про неї у вівторок, 25  грудня, розповідає прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС). До названого контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) з тимчасово окупованої Горлівки учора прибув автомобіль «ГАЗ». Під час його огляду службовий пес, спеціально навчений на пошук зброї, зреагував на підозрілий предмет. Довелося відвести транспортний засіб із загального потоку, щоб оглянути ретельніше. І між кузовом та рамою автомобіля було виявлено сховану тротилову шашку. Водія затримали та передали  представникам Національної поліції.

А з оприлюдненого того ж дня фронтового зведення дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська 20 разів порушили режим припинення вогню. При цьому зафіксовано аж 7 випадків застосування забороненого Мінськими угодами озброєння.

Під обстрілами учора перебували українські позиції, обладнані на підступах до таких населених пунктів: Кримське, Піски, Кряківка, Луганське, Гнутове, Новоолександрівка, Кам’янка, Тарамчук, Чермалик, Водяне. Троє військовослужбовців Об’єднаних Сил отримали поранення. Наші підрозділи відкривали вогонь у відповідь. .

За даними розвідки, минулої доби убито одного окупанта, а шістьох поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply