Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

«Небесний щит-2016»

Автор:

|

Серпень 10, 2016

|

Рубрика:

«Небесний щит-2016»

LET__

Так названо командно-штабні навчання з практичними діями військ, які розпочалися у середу, 10 серпня. Генеральний штаб Збройних сил України має на меті удосконалити спроможність органів військового управління здійснювати ефективне планування на застосування підпорядкованих військ для відбиття повітряного нападу противника та нанесення противникові у відповідь авіаційних ударів.

До навчань будуть залучені органи військового управління різних рівнів Повітряних сил України, а також визначені сили і засоби всіх родів авіації, підрозділів зенітних ракетних та радіотехнічних військ. Заплановано, зокрема, виконання льотно-тактичних завдань як вдень, так і вночі (з бойовою стрільбою та практичним бомбометанням включно), здійснення маршу та переміщення у нові райони бойового призначення підрозділів протиповітряної оборони, прикриття від ударів з повітря важливих об’єктів та угруповань військ тощо.

Також поставлено завдання вдосконалити організацію взаємодії у структурі Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, при прийнятті управлінських рішень на відбиття повітряного нападу противника за різних умов повітряної обстановки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply