Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Не виносити сміття у Вашингтон

Автор:

|

Вересень 28, 2017

|

Рубрика:

Не виносити сміття у Вашингтон

Саме так, перефразовуючи відоме народне прислів’я, можна стисло охарактеризувати заклик, з яким Посол України у США Валерій Чалий звернувся до українських політиків. 28 вересня на своїй facebook-сторінці він написав: «Дуже прошу не робити Вашингтон місцем ваших внутрішньополітичних баталій. Це точно не спрацює на користь України».

Валерій Чалий наголосив, що тут не йдеться про конкретні партії чи політиків, але водночас сказане стосується майже всіх. Ще він не без сарказму нагадав, що в Україні є всі можливості для критики антикорупційних заходів, темпів реформ, запровадження парламентського та громадського контролю за діями влади… І врешті попросив не витрачати астрономічні суми на американських лобістів для себе, а переказати ці кошти волонтерам, благодійним організаціям, допомогти захисникам України.

Коментуючи цей пост, сайт «112.UA» нагадує, що після президентських виборів до США зачастили деякі українські народні депутати. Зокрема названо Андрія Артеменка і Юлію Тимошенко. Але приводом до репліки Посла України, найімовірніше, став виступ перед групою конгресменів США народного депутата Сергія Тарути, який критикував діяльність очільниці Нацбанку України Валерії Гонтаревої.

Світлина: Посол України в США Валерій Чалий.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply