Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Не варто горілку називати «Новичок»

Автор:

|

Липень 11, 2018

|

Рубрика:

Не варто горілку називати «Новичок»

Тепер з цього приводу в Англії розгорівся скандал, про який ВВС розповідає у середу, 11 липня. Отож, компанія Bristol Dry Gin почала випускати 75-градусну горілку з назвою «Новичок» і зазнала за це різкої критики.

За твердженням британської влади, нервово-паралітичною речовиною з такою назвою були отруєні спершу колишній подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, а наприкінці червня – ще двоє осіб. Жінка згодом померла, а чоловік прийшов до тями.

Керівництво компанії Bristol Dry Gin вже визнало, що час для появи на ринку такої горілки був вибраний невдало, і принесла вибачення. Її випускали в обмеженій кількості з рекламним слоганом «Тут не до жартів». Тепер виробництво зупинять.

Рецепт розроблявся впродовж тривалого часу, а от назву «Новичок» міцний напій отримав після того, як Сергія і Юлію Скрипалів виписали з лікарні. У заяві компанії йдеться, що ця горілка мала «поліпшити настрій і знизити рівень стресу, а не ображати». Виробники також твердять, що клієнти поставилися до новинки позитивно. Тим часом на facebook-сторінці Bristol Dry Gin з’явилося безліч негативних коментарів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply