Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Не упустити шансу зустрічі лідерів США і КНДР

Автор:

|

Травень 20, 2018

|

Рубрика:

Не упустити шансу зустрічі лідерів США і КНДР

Інтернет-видання «Радіо Свобода» у неділю, 20 травня, повідомляє, що Президент Південної Кореї Мун Чже Ін і Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп провели з цього приводу телефонну розмову. Вони обмінялися думками про те, як забезпечити участь Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) у саміті, що мав би відбутися 12 червня у Сінгапурі.

Необхідність у цьому виникла після того, як Пхеньян пригрозив вийти з переговорів на високому рівні з Сеулом. За офіційною інформацією канцелярії президента Південної Кореї, Мун Чже Ін і Дональд Трамп спілкувалися 20 хвилин. В оприлюдненій з цього приводу заяві наголошено, що сторони будуть тісно і неухильно працювати для успішного проведення саміту Північна Корея – США. Мун Чже Ін і Дональд Трамп оголосили про намір зустрітися у вівторок у Вашингтоні.

Історичний міжкорейський саміт, що відбувся наприкінці квітня, викликав сподівання на примирення. Однак в останні дні Північна Корея різко змінила тон. Було оголошено, що КНДР не вестиме переговори з Південною Кореєю, в зв’язку з проведенням спільних американо-південнокорейських навчань «Max Thunder». Пролунала також погроза відмовитися від проведення зустрічі Кім Чен Ина з Дональдом Трампом.

Світлина Reuters: перемовини Держсекретаря США Майка Помпео з Кім Чен Ином у Пхеньяні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply