Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

Не ставити один одному умови!

Автор:

|

Липень 05, 2017

|

Рубрика:

Не ставити один одному умови!

Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло 5 липня був запрошений до Міністерства закордонних справ (МЗС) України у зв’язку з недавніми висловлюваннями міністра закордонних справ Республіки Польща Вітольда Ващиковського. Інформація про це вміщена на сайті українського зовнішньополітичного відомства.

У тексті в суто дипломатичному стилі зроблено спробу обійти «гострі кути» й наведені формулювання загального плану на кшталт: «Привернуто також увагу до необхідності більш стриманого підходу польського політикуму до чутливих історичних питань та згадано про неодноразові заклики не політизувати чутливі сторінки спільного історичного минулого, що може використовуватися третьою стороною на шкоду інтересам України та Польщі».

Однак зрозуміло, що між рядками чітко проглядається ось цей вислів з інтерв’ю пана Ващиковського: «Наше послання дуже чітке: з Бандерою в Європу ви не увійдете». Наголошено також, що Українська сторона переконана – спільними зусиллями, у тому числі з дружньою Польщею, ми маємо будувати спільне європейське майбутнє, а не ставити один одному умови.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply