Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Не називати Крим російським!

Автор:

|

Січень 15, 2017

|

Рубрика:

Не називати Крим російським!

0115___04--1

Таку рекомендацію дав Росен Плевнелієв, який через тиждень покине посаду президента Болгарії, своєму наступнику. Підтримуваний лівими політичними силами позапартійний  Румен Радев торік у листопаді здобув перемогу на президентських виборах, отримавши 59,37% голосів. Опоненти часто називали його проросійськи налаштованим. Мабуть, саме тому наразі чинний глава держави 15 січня в інтерв’ю для громадського радіо застеріг: «Думку про те, що Крим з правової точки зору належить Україні, але насправді він російський лише тому, що Росія встановила там свій прапор, не поділяє жоден європейський лідер. Після вступу на посаду президент Радев повинен ретельно проаналізувати цю думку. Якщо ми хочемо миру в Європі, ми повинні дотримуватися закону».

Окрім того, Росен Плевнелієв наголосив, що у відносинах з Росією Євросоюз повинен керуватися моральними, а не прагматичними міркуваннями. А ще висловив побоювання з приводу можливої ​​угоди між Росією і США про створення нових сфер впливу. Адже це відродило б ситуацію, сформовану на Ялтинській конференції 1945 року, коли потужні держави вирішували долі більш дрібних.

На світлині: Росен Плевнелієв і Петро Порошенко.

About Author

news

  • Александр

    А что даст Болгарии заявления очередного левого президента о том, что Крым дескать российский?)) Россия бросит ” кость”?)))) тем более , что Болгария как член Евросоюза никогда не сможет признать официально Крым российским…

    • Drakk5

      никогда не говори никогда