Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Не мають російські окупанти навіть натяків на честь

Автор:

|

Жовтень 09, 2018

|

Рубрика:

Не мають російські окупанти навіть натяків на честь

Інтернет-видання «Крим. Реалії» у вівторок, 9 жовтня, повідомляє, що засуджений у Сімферополі український активіст Володимир Балух вирішив призупинити голодування. Про це сказано у його письмовому зверненні.

«Використавши останній шанс віднайти в каральній системі окупанта хоча б щілину, де б жевріли паростки здорового глузду або натяк на честь, я вирішив припинити режим голодування», – написав Володимир Балух. Однак політв’язень  має намір продовжити голодування після того, як його етапують з анексованого Криму у колонію до сусідньої Росії. Станом на 9 жовтня він голодує 205 день.

Раніше повідомлялося, що засудженому в Криму українському активісту Володимиру Балуху залишилося відбувати покарання трохи більше року. Як твердили у Федеральній службі безпеки (ФСБ) Росії, на горищі його будинку виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Володимира Балуха і правозахисники переконані, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – вивісив після окупації на своєму подвір’ї прапор України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply