Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Не було кому захистити підозрюваного у зраді

Автор:

|

Січень 06, 2017

|

Рубрика:

Не було кому захистити підозрюваного у зраді

0106___03-1111

У п’ятницю, 6 січня, об 11.00 в Апеляційному суді Сєвєродонецька мало відбутися слухання у справі екс-голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді минулого скликання Олександра Єфремова. Його звинувачують у державній зраді та сприянні діяльності так званої «ЛНР». Однак засідання, як пише агенція «Укрінформ», перенесли на ранок 10 січня «через неявку адвокатів підсудного і його самого». Тут вже є розбіжність, оскільки низка інтернет-порталів вказує лише на відсутність представників захисту Олександра Єфремова, але не згадує його самого. Через це й незрозуміло, прийшов він на суд чи ні. А якщо не прийшов, то де зараз перебуває?

Запитання це потребує якнайшвидшої відповіді. Адже обвинувачений свого часму вже був затриманий на борту літака австрійських авіаліній, що відправлявся за маршрутом Київ-Відень.

Нагадаємо, колишнього керівника парламентського фракції «регіоналів» звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської обласної державної адміністрації, пособництві в захопленні будівлі Управління Служби безпеки України в Луганській області, вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка», а також у державній зраді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply