Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Названо причину смерті Ірини Ноздровської

Автор:

|

Січень 03, 2018

|

Рубрика:

Названо причину смерті Ірини Ноздровської

Про попередні дані експертизи тіла знайденої мертвою правозахисниці розповів у середу, 3 січня, агенції УНІАН очільник прес-служби Нацполіціі Київської області Микола Жукович.

Хоча остаточних висновків ще немає, однозначно йдеться про насильницьку смерть. Ірина Ноздровська померла не від утоплення, а саме від нанесення колото-різаних ран, їх видно на шиї і на підборідді. Версію із зґвалтуванням експерти відкинули, його ознак не виявлено.

Нагадаємо, що 1 січня мешканку села Демидів Вишгородського району Київської області 38-річної Ірину Ноздровську, яка зникла три дні перед тим, знайшли мертвою у місцевій річці. За твердженнями ЗМІ, покійна активно займалася справою про загибель своєї сестри Світлани, яку збив автомобілем племінник колишнього голови Вишгородського районного суду Дмитро Россошанський. Є інформація, що його родичі погрожували Ірині Ноздровській.

Віднедавна у соцмережах поширилися чутки, нібито дядько винуватця смертельної дорожньо-транспортної пригоди з сім’єю виїхав до Росії. Микола Жукович у коментарі агенції УНІАН їх спростував, заявивши, що принаймні станом на учорашній вечір ніхто нікуди не тікав.

Світлина агенції «Укрінформ»: акція з вимогою знайти убивць Ірини Ноздровської.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply